21 Aralık 2016 – Kurul Toplantısı: Japonya Günleri Hakkında Konuşuldu!

Japonya Günleri Hakkında Konuşuldu!

 

21 Aralık 2016, Çarşamba günü, Türk Japon Dostluk Topluluğu’nun Yürütme Komitesi tekrar bir araya geldi ve “Japonya Günleri” ve gelecekte yapılmak istenilen projeler hakkında konuşuldu.
Japonya Günlerinin yapılacağı kesinleşen bu toplantıda, nerelerde yapılabileceği ve ne gibi planların düşünüldüğü; kurul üyeleri, Arai sensei ve Tokinaga sensei’ce konuşulup bu sene için olan gerekli karaların bazıları verildi.
Bu sene muhtemelen hafta içinde organize olacak “23. Japonya Günleri” etkinliğimiz her seneki geleneğini koruyacak ve Nisan veya Mayıs ayları arasındaki günlerden birisinde düzenlenip sizlere sunulacak.
Konum olarak halen kararsızlıklar bulunmasına rağmen, kulüplerimiz ile tam kadro karşınıza çıkıp, 22 seferdir düzenlenen bu geleneği bu sene de düzenlemek için çabalamaktayız.

 

Son olarak “Japonya Günlerinin” haberinin ve konuşulanların ardından, “Yürütme Kurulu”ndan neşe dolu bir fotoğraf ile sizleri baş başa bırakıyoruz!

Siz de, bizler gibi Japonya Günleri’ni merakla bekliyor musunuz? 🙂

47

47, bu siteyi düzenlemek için kendini adamış, Japonca Öğretmenliği bölümünde okuyan, yegâne ezik kişinin takma ismidir. Gerekli olmadığı sürece itibar etmeyiniz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın